Plants VS. Zombies

Go down

Plants VS. Zombies

Post by Križo on 28/8/2009, 02:06

Vrlo zabavna i mala te prilično kratka igra...prošo sam ju cijelu...sad riješavam neke spešl izazove za zlatnu nagradu =P kad mi se niš drugo neda malo to igram...za svaku pohvalu je 👏
Križo
Administrator
Administrator

Broj postova : 454

View user profile http://krizowow.blogspot.com/

Back to top Go down

Re: Plants VS. Zombies

Post by ponco123 on 28/8/2009, 13:16

Odlicna igra presao je vec dok je stari gam3forum bio ziv ali sve u svemu morate probat Very Happy
ponco123
Master Gamer
Master Gamer

Broj postova : 309

View user profile

Back to top Go down

Post by Marino on 28/8/2009, 14:10

Plants vs Zombies je igra razvojnog tima PopCap koji iza sebe ima zavidnu listu kvalitetnih shareware naslova kao što su Bejeweled, Feeding Frenzy, Peggle ili Zuma. Riječ je o igri tzv. Tower Defense žanra gdje je cilj obraniti se od napada i naleta neprijatelja koristeći svoje prednosti, odnosno slabosti protivnika. Kao što je spomenuto u kratkom uvodu, branit ćemo se pomoću biljaka od najezde zombija, a kako se uz to ne veže nekakav zaplet, tj. priča, odmah se možemo baciti na objašnjavanje koncepta ove simpatične igre.

Da bismo zaustavili napad neumornih zombija, moramo braniti šest prilaza kući pomoću 49 vrsta biljaka i ostalih pomagala. Naravno, pri početku ćete imati tek nekoliko njih, no uspješnim završavanjem levela dobit ćete dodatak vašem arsenalu. Svaka „jedinica“ ima svoje specifičnosti i mane, te je prije početka levela potrebna mala razina taktiziranja. Biljke za obranu kupovat ćete zrakama sunca koje povremeno padaju s neba, ali također iz prijateljskih suncokreta.
Marino
Gamer
Gamer

Broj postova : 76

View user profile http://gam3forum.justforum.net/

Back to top Go down

Post by ne0n on 29/8/2009, 14:06

Odolio sam World of Warcraftu...
Odolio sam Facebooku...
Ali nisam odolio ovoj igri. Igram ju skoro svaki dan, kupio sam sva tri Zen gardena i skoro sve što mi je Crazy Dave mogao prodati. Prešao sam cijelu igru, sve challenge i puzzleove.
Prelazim igru po drugi puta...
Jednostavno je odlična. Ako nekoga zanima, žanr ove igre bi bio Tower Defense. Imate raznih derivata na netu među kojima je i WAR III DotA.

Moderator

Broj postova : 60

View user profile

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top